Hayat Zor – 3

Yazı dizimin üçüncü kısmına geçmeden önce çok heyecanlandığım birşeyi hemen aktarmak istiyorum. İphone aldım, ve kurcalarken iphone casino free bonus veren bir site buldum. Bonusumu da kullanarak tam 1000$ para kazandım! Keyfim yerine geldi biraz.

Neyse, diziye bıraktığımız yerden devam edelim.

Üniversitenin ilk yılında yurtta kalacaktım. Çok da güzel bir yurttu. Tek kişilik odam, etraf yemyeşil, spor alanları, yüzme havuzu, cafesi, akşam yemeği, eğlence imkanları. İyi de arkadaşlıklar edindim yurtta – hatta okuduğum kurstan edindiğim arkadaşlardan daha iyi. Bir sene oldukça hızlı ve güzel geçmişti.

Derslerim de iyiydi. Matematiği bile çözmüştüm. Bir sene önce anlayamadığım konularda sınavlarda 0 hata yapmışım. Bir önceki sene bulunduğum ortamın ve hissettiğim sınav baskısının aslında çok önemli olduğu düşüncesine de burdan kapıldım. Yoksa kaç defa anlatılan şeyleri anlamadıktan sonra, bir kere daha anlatıldığında bu kadar iyi anlamak biraz mantıksız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>